Knygų pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes pristatome į bet kurią Lietuvos vietą per 3-5 darbo dienas po Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į MB „Per Aspera ad Astra“ sąskaitą.

Pristatymo kainos

Pristatymo būdas Pristatymo mokestis
Pristatymas per Lietuvos paštą Lietuvoje €3,00
Pristatymas į kitas valstybes  Priklausomai nuo valstybės, į kurią siunčiama

 

SVARBU!  Pristatymo išlaidos į elektroninėje parduotuvėje nurodytą prekės kainą nėra įskaičiuotos.

Prekių pristatymo suma bus pridėta prie prekių krepšelio vertės.

Prekių atsiėmimas

Priimdami pristatytas prekes, patikrinkite siuntos (pakuotės) būklę, įsitikinkite ar pakuotė nedeformuota, nepažeista. Galimi siuntos pakuotės pažeidimai gali būti tokie kaip nenaturalūs pakuotės įlinkimai, įplyšimai, gilūs įdubimai, įdūrimai, sugniuždyti pakuotės kampai, sudrėkusi pakuotė ar likusios išdžiūvusios drėgmės žymės, bet kokie kiti nekokybiškos pakuotės požymiai. Jeigu kyla įtarimų, kad pakuotė buvo pažeista, deformuota, nepasirašykite ant siuntos dokumentų ir siuntą atiduokite atgal kurjeriui. Jeigu pakuotė tvarkinga, tada pasirašykite sąskaitoje faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente. Pasirašytas dokumentas, tai įrodymas, kad tvarkingos prekės buvo pristatytos būtent Jums.

Prekių grąžinimas

Kai pirkėjas atsisako priimti nebrokuotas pristatytas prekes, jis privalo apmokėti prekės grąžinimo mums pristatymo išlaidas.

Jei turite pageidavimų ar pastabų dėl prekių  pristatymo paslaugų – prašome kreiptis el. paštu info@esusveikas.lt arba tel.:+370 680 96 069.

Būtinai atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus.